Zaznacz stronę

O nas

w procesie transformacji

Jestem artystką malarką, trenerką, mentorką, towarzyszką w sztuce transformacji z poczwarki w motyla. Pojmuję i postrzegam ten Świat po swojemu, a jednak bardzo podobnie jak wielu przede mną. Widzę i rozumiem jak działa ten Wszechświat. Mam tak od dziecka, a od 2016 roku dzielę się swoimi darami ze Światem.

Z racji tego, że sama przeszłam przez życiowe piekło, to doskonale wiem, z jakiej przyczyny można do niego trafić, jak się po nim poruszać, i jak z niego spokojnie oraz bezpiecznie wyjść tak, żeby stał się największym darem.

Każdy z nas czasem potrzebuje kogoś, kto pokaże mu, że można inaczej. Nie, nie trzeba pokazywać drogi, bo każdy swoją drogę zna. Czasem trzeba pokazać jak działa kompas.

 

Karolina Pobłocka

Kreator (Projektor)

Jestem artystą, choć do niedawna o tym nie wiedziałem, a zawsze nim byłem. Tak, maluję obrazy plazmowe od 2 lat.

Jacob Breeze

Artysta (Generator)

Czym w zasadzie się zajmuję?

Maluję obrazy plazmowe na specjalne zamówienie, jak i spontanicznie, kiedy poczuję wenę. Są to swoiste mechanizmy energetyczne, które w procesie tworzenia  pracują z Duszą. Już sama praca na tym poziomie przynosi spektakularne rezultaty. Częścią procesu jest dodanie GANS’ów do takiego dzieła. Po takim zabiegu obraz jest już nasycony najwyższymi możliwymi wibracjami, które na poziomie fizycznym (materialnym), uruchamiają wszelkie procesy naprawcze na wszystkich poziomach istnienia.

Co to jest GANS?

GANS to skrót od Gaz w Nano-stanie ciała Stałego. Fundacja Keshe opracowała metodę, dzięki której związek np. dwutlenku węgla (CO2) może być w prosty sposób materializowany z powietrza, w zakresie nanometrów (nano-struktury). Wytwarzanie GANS’u CO2 powstaje, gdy węgiel w powietrzu łączy się z tlenem w roztworze soli.

To połączenie jest sprowadzane do formy krystalicznej, za pomocą pół grawitacyjno-magnetycznych, wytworzonych na potrzeby produkcji. Kryształy te pochłaniają światło (pola) i przechowują je i uwalniają zgodnie z zapotrzebowaniem. Każdy taki kryształ jest jak słońce!

ZAMÓWIENIE

Jak to działa

w

Rozmowa ze mną

Darmowa, krótka konsultacja, w czasie której ustalimy czy i jak mogę Ci pomóc. Zobaczymy, czy nam kliknie. 😉

Ustalenie potrzeb

Dłuższa konsultacja nastawiona na ukierunkowanie procesu i konkretne działania.

[

Proces twórczy

Przystępuję do pracy energetycznej na wszystkich poziomach i towarzyszę Ci w twojej drodze do szczęścia.